Bachelor Fiscaal Recht voor het vijfde jaar op rij op de eerste plaats in Keuzegids Hoger Onderwijs 2017
De bacheloropleiding Fiscaal Recht staat opnieuw op de eerste plaats in de Keuzegids Hoger Onderwijs 2017. Studenten van deze opleiding zijn bovengemiddeld tevreden over de docenten en het studieprogramma. Ook het vaardighedenonderwijs wordt hoog gewaardeerd.
De European Law School deelt de tweede plaats met Nijmegen, waarbij opgemerkt moet worden dat onze studenten de inhoud van de opleiding en het vaardighedenonderwijs meer dan gemiddeld waarderen.
Rechtsgeleerdheid scoort een 7e plek maar krijgt grote waardering voor de inhoud van de opleiding en het vaardigenhedenonderwijs.
Alle resultaten zijn te vinden op de website van de Keuzegids Hoger Onderwijs.
Lees ook
-
De Faculteit der Rechtsgeleerdheid en AMBER Alert Europe bundelen krachten om vermiste kinderen te beschermen.
-
Per 1-1-2025 heeft het CvB Sarah benoemd tot hoogleraar.
-
Per 1-1-2025 heeft het CvB Sjoerd benoemd tot hoogleraar.