Past dit bij jou?
- Twee diploma’s behalen en vaardigheden in beleidsanalyse ontwikkelen?
- Wil je met data en debat sterker beleid en bestuur helpen vormen?
- Klaar om echte beleidsproblemen op te lossen in multidisciplinaire teams?
Jouw toekomst
- Bevorder beleid gebaseerd op feiten in diverse internationale contexten.
- Werk wereldwijd in de publieke, private of non-profitsector.
- Draag bij aan sociaal, economisch en milieubeleidsontwikkeling.
Goed om te weten
- Je behaalt een Master of Science (MSc) diploma.
- Dit is een voltijdopleiding van 1 jaar.
- Meld je aan vóór 1 mei (niet-EU/EER) of 1 juni (EU/EER) om in september te starten.
Wil je het zelf ervaren?
"Het is moeilijk te omschrijven hoeveel invloed de MPP op mijn carrière heeft gehad. Ik was altijd al geïnteresseerd in het bestuderen van kwetsbaarheden in humanitaire contexten, maar pas na de MPP zag ik mezelf als onderzoeker en begreep ik het belang van impactanalyse."
Francesco Iacoella, Impact Evaluation Analyst bij UNICEF Evaluation Office
Rankings en Erkenning
SBE behoort tot de 1% van de business schools wereldwijd met een triple accreditatie. De School combineert een sterke toewijding aan excellent onderzoek en op onderzoek gebaseerd onderwijs met een focus op onze impact op de samenleving.
Probleemgestuurd Onderwijs
Je volgt onderwijs in kleine groepen van 10 tot 15 studenten, in plaats van in overvolle collegezalen. Het Probleemgestuurd Onderwijs (PGO) ondersteunt je in het ontwikkelen van kritisch denkvermogen, duidelijke communicatie, timemanagement, samenwerking en probleemoplossend denken. Deze vaardigheden vergroten je inzetbaarheid op de arbeidsmarkt en bereiden je goed voor op een succesvolle loopbaan.
Vraag het aan een student!
Maak kennis met Margarida: de studentambassadeur voor Public Policy and Human Development voor het studiejaar 2025/26.
Op het MPP studentenambassadeur Instagram account deelt ze haar studie-ervaring in Maastricht.