Kip kluiven voor een toptijd / sportvoeding
'Sportvoeding is duur en onnodig, vertrouw op de voorraadkast' (A. Veenstra) en 'Neem elke ochtend een theelepel tomatenpuree' (bloedzuster). Sportdrank is goed te vervangen door limonadesiroop: een theelepel zout en 50 gram suiker en je hebt hetzelfde mengsel als in een sportgel of isotine sportdrank, aldus Y. Vocking en prof. Fred Brouns.
Lees ook
-
Beter concentreren en lekkerder in je vel dankzij een groen schoolplein
Kinderen op scholen met een groen schoolplein kunnen zich beter concentreren en vertonen socialer gedrag. Dat blijkt uit een vervolg op het langjarige project de Gezonde Basisschool van de Toekomst.
-
Ron Heeren benoemd tot fellow van de Netherlands Academy of Engineering
Professor Ron Heeren, universiteitshoogleraar in Maastricht en directeur van het Maastricht MultiModal Molecular Imaging instituut (M4i), is benoemd tot fellow van de Netherlands Academy of Engineering (NAE).
-
Prof. dr. Mirjam oude Egbrink ontvangt MUMC+-penning
Tijdens haar afscheidscollege op vrijdag 28 november is Prof. dr. Mirjam oude Egbrink door decaan Annemie Schols onderscheiden met de MUMC+-penning voor haar verdienstelijke carrière.