De drijfveren van duurzame bouw

Universitair hoofddocent Nils Kok in Huffington Post

Vastgoedinvesteerders hebben financieel baat bij het bezit van duurzame gebouwen. Dat stelt universitair hoofddocent Nils Kok, verbonden aan de School of Business and Economics van Universiteit Maastricht. Zijn onderzoek naar de financiële effecten van duurzame bouw wordt bediscussieerd in een artikel in de Huffington Post.

Kok spreekt daarnaast met John Mandyck, hoofd duurzaamheid bij United Technologies Corporation (UTC) over de drie drijfveren achter de explosieve groei van duurzame bouw (investeerders, eigenaren en huurders) in de duurzaamheidspodcast ‘The Race to 9 Billion’, tevens vermeld in de Huffington Post.

Lees hier het volledige artikel van de Huffington Post.
Luister hier naar de podcast.

Lees ook

  • Milou: “Studeren is nu nog vaak een privilege”

    Ook buiten de collegezaal is rechtenstudent Milou Scholten met rechtvaardigheid bezig. Als voorzitter van Students for Equality strijdt ze voor toegankelijk onderwijs en gelijke kansen voor alle studenten.
    Portrait Milou Scholten
  • Tanne van de Kreeke – van advocaat tot epidemioloog

    Volgens Tanne, voormalig advocaat en nu deeltijdstudent Epidemiologie, zou de kwaliteit van onderzoek in het algemeen verbeteren als meer mensen een beter begrip hadden van epidemiologie en de manier waarop dit vakgebied samenhangt met onderzoeksmethodologie.
    tanne van de kreeke EPID