FASoS staflid Anna Harris in Nature interview

FASoS staflid Anna Harris is, samen met andere onderzoekers, geinterviewd voor een onlangs verschenen uitgave van het tijdschrift Nature. Onderwerp van het interview is "European research". De focus van het interview, getiteld "Europe is a top destination for many researchers", ligt op niet-EU onderzoekers die werkzaam zijn aan Europese Instituten.

 Lees hier het hele interview (alleen in het Engels)...

Lees ook

  • Tasmaanse maker

    Anna Harris werd onlangs benoemd tot hoogleraar Anthropology and Medicine. De weg daarnaartoe was lang: van een medische opleiding aan de andere kant van de wereld tot onderzoek naar de invloed van de zintuigen en materiële creativiteit op de medische praktijk.
    Anna Harris
  • Tien jaar bouwen aan de revalidatie van morgen

    De Academische Werkplaats Revalidatie bestaat tien jaar. Wat is er in die tijd opgebouwd en wat gaat de komende jaren gebeuren? " We willen revalidatie een integraal onderdeel maken van het zorglandschap", zegt Jeanine Verbunt.
    Jeanine Verbunt and Ivan Huijnen