AMIBM onderzoeker geselecteerd voor YERUN Researcher Mobility Awards
Dr. Samaneh Ghazanfari (group leader of Biohybrids and Medical Textiles te Aachen-Maastricht Institute for Biobased Materials (AMIBM) op de Brightlands Chemelot Campus behoort tot de gekozen onderzoekers. Ze ontvangt een beurs om onderzoek te doen aan de Linköpings University in Zweden.
Het Young European Research Universities Network (YERUN) heeft de uitslag van de selectie voor de eerste Researcher Mobility Awards (RMA's) bekend gemaakt. Vier onderzoekers van de Universiteit Maastricht behoren tot de 26 gekozen kandidaten en zullen 1-2 weken onderzoek doen aan één van de 18 partner universiteiten binnen YERUN.
YERUN
De YERUN Researcher Mobility Awards (RMA's) zijn één van de strategische acties van YERUN, gericht op het ondersteunen van onderzoekssamenwerking binnen het YERUN netwerk. Uit 142 aanmeldingen zijn uiteindelijk 26 kandidaten gekozen op basis van onder andere de kwaliteit van het onderzoeksvoorstel en concrete ideeën voor toekomstige samenwerking en publicaties.
Relevant links
Lees ook
-
-
Maastricht verwelkomt 2026 World Conference on Computational Intelligence
In 2026 komen drie grote congressen over computational intelligence samen in Maastricht. De IEEE World Conference on Computational Intelligence (IEEE WCCI) is ‘s werelds grootste technische event gericht op onder meer kunstmatige intelligentie.
-
Naar Pluto in één dag - Middelbare scholieren presenteren hun onderzoek bij UM
Wat als middelbare scholieren academsiche begeleiding krijgen bij hun profielwerkstuk? Leerlingen presenteerden hun indrukwekkende resultaten tijdens een posterfair bij UM. Benieuwd, lees het hele verhaal!