Boekbespreking Groene supermacht: hoe Europa de wereld kan verduurzamen

-

Sprekers: Marijn van der Sluis en Maarten Stremler van boekenclub Recht & Politiek

De volgende bijeenkomst van de boekenclub Recht & Politiek, die wordt gehouden op Maandag 20 april van 16.00-17.00 (Kapoenstraat 2, 1009)  bespreken we het boek Groene Supermacht: hoe Europa de wereld kan verduurzamen van Diederik Samson. Het boek gaat onder andere over de Europese Green Deal, waar Samson als medewerker van toenmalig Eurocommissaris Frans Timmermans nauw bij betrokken was. 

Voor de nieuwkomers: de boekenclub is een laagdrempelige bijeenkomst waarin we boeken op het gebied van recht en politiek bespreken. Geïnteresseerde studenten en docenten zijn van harte welkom. De bijeenkomst wordt georganiseerd in samenwerking met Marjan Peeters en Anja van Bogaert. 

Voor wie: alle medewerkers en studenten met interesse in duurzaamheid en/of Europese integratie. 
Taal: Nederlands
Locatie: Room 1009 KAP2.

--Aanmelden is niet nodig--

Dit evenement wordt georganiseerd in het kader van de UM Sustainability Days 2026 en de Law Green Week

Sustainability Days

Lees ook

  • Environmental Law lecture

    De Faculty of Law Environmental Lecture Series brengt experts, onderzoekers en professionals samen om actuele vraagstukken rondom milieu, duurzaamheid en recht te bespreken. Elke editie biedt een nieuw perspectief, met een andere spreker en een uniek thema centraal.
    Lezing
    18 mei
  • Maastricht Foundations of Law Colloquia

    Op 20 april is Marta Maroni van Universiteit Maastricht onze spreker - Titel: Managing Risk, Missing Democracy? The Politics of the Digital Services Act ’s Risk-Based Approach
    Kennisbijeenkomst
    20 mei
  • M-EPLI Talks

    M-EPLI Talks bieden een forum om academisch werk en ideeën te delen. Deze bijeenkomsten vinden gedurende het studiejaar twee keer per maand plaats aan de Faculteit der Rechtsgeleerdheid van de Universiteit Maastricht.
    Kennisbijeenkomst
    21 mei