Expert Lectures on International Trade Law

-

 

 

De gezamenlijke GlawNet en IGIR 'Expert Lectures on International Trade Law' is bedoeld om studenten, Ph.D. kandidaten en faculteitsleden de mogelijkheid om de meest actuele onderwerpen van internationaal handelsrecht te bespreken met experts uit het veld van verschillende universiteiten en instellingen uit het buitenland.

Meer informatie alleen in engels. Klik op EN rechts bovenaan deze pagina. 

Lees ook

  • Environmental Law lecture

    De Faculty of Law Environmental Lecture Series brengt experts, onderzoekers en professionals samen om actuele vraagstukken rondom milieu, duurzaamheid en recht te bespreken. Elke editie biedt een nieuw perspectief, met een andere spreker en een uniek thema centraal.
    Lezing
    18 mei
  • Maastricht Foundations of Law Colloquia

    Op 20 april is Marta Maroni van Universiteit Maastricht onze spreker - Titel: Managing Risk, Missing Democracy? The Politics of the Digital Services Act ’s Risk-Based Approach
    Kennisbijeenkomst
    20 mei
  • M-EPLI Talks

    M-EPLI Talks bieden een forum om academisch werk en ideeën te delen. Deze bijeenkomsten vinden gedurende het studiejaar twee keer per maand plaats aan de Faculteit der Rechtsgeleerdheid van de Universiteit Maastricht.
    Kennisbijeenkomst
    21 mei