Online Info Session - European Law School
Tijdens de online informatiesessie over de European Law School krijg je meer informatie over de bacheloropleiding van de European Law School en het Probleemgestuurd Onderwijs (PGO)-systeem. Daarnaast is er een mogelijkheid om vragen te stellen tijdens de Q&A.
Deze online informatiesessie over de bachelor European Law School wordt alleen in het Engels georganiseerd. Bekijk deze pagina in het Engels voor meer informatie en om te registreren.
Lees ook
- 
  
Online Info Sessie voor Ouders/Verzorgers – Bachelor European Law School
Deze speciale informatiebijeenkomst, geleid door Dr. Kornet, programmadirecteur van de European Law School, is speciaal bedoeld voor ouders/verzorgers van toekomstige ELS-studenten.
13 nov - 
  
Online Info Sessie - Master Globalisation and Law
Tijdens de online informatiesessie krijg je meer informatie over de master Globalisation and Law. Daarnaast is er een mogelijkheid om vragen te stellen tijdens de Q&A.
18 nov - 
  
Online info Sessie - Master International Laws
Tijdens de online informatiesessie krijg je meer informatie over de master International Laws. Daarnaast is er een mogelijkheid om vragen te stellen tijdens de Q&A.
18 nov