Prinses Beatrix-lezing door NAVO-admiraal Rob Bauer
Op dinsdag 12 november 2024 geeft admiraal Rob Bauer, de hoogste officier van de NAVO, de tweede Prinses Beatrix-lezing in de Sint Janskerk in Maastricht.
Let op: dit evenement vindt plaats in het Engels.
De lezing heeft als titel "NATO in a new era of collective defence: If you want peace, prepare for war" en gaat in op de veranderende rol van de NAVO ten tijde van ongekende veiligheidsuitdagingen in Europa en daarbuiten.
Tijdens toenemende wereldwijde spanningen en de aanhoudende oorlog in Oekraïne, wordt Europa geconfronteerd met nieuwe bedreigingen die de fundamentele principes van vrede en veiligheid, die de afgelopen decennia zijn vastgesteld, op de proef stellen. De NAVO, die is uitgebreid als reactie op deze uitdagingen, blijft de hoeksteen van de Europese veiligheid. De lezing van admiraal Bauer zal zich richten op het concept van maatschappelijke veerkracht en uitleggen hoe Europa zijn collectieve verdediging kan versterken om huidige en toekomstige bedreigingen het hoofd te bieden.
Lees ook
-
Biodiversity Challenge
Find and identify as many species as possible on UM grounds within a short period of time.30 apr2 jul -
EU Summer School on Quantitative & AI Methods in Law
Aimed at legal scholars and Phd students in law, its objective is to give them the ability to develop an empirical research project in the field of law. The summer school provides accessible training in empirical legal research methods, taught by three internationally renowned researchers.Workshop23 jun30 jun -
Call for Abstracts: Conference 'Whose Values?'
Article 2 TEU Under an Interdisciplinary MicroscopeWorkshop30 jun