Leadership Forum Maastricht

Women in leadership

De Universiteit Maastricht (UM) en Medtronic organiseerde in het kader van het diversiteits- en inclusiviteitsprogramma van de UM voor de eerste keer het Leadership Forum Maastricht. Dit evenement stond in het teken van vrouwelijk leiderschap. Luister naar wat junior en senior leiders van Limburgse organisaties zeggen over inclusief leiderschap:

Lees ook

  • Vijf FHML-onderzoekers ontvangen Veni-beurs

    Van het stimuleren van myelineherstel in hersencellen tot onderzoeken hoe stofjes uit tumoren spieren afbreken: vijf innovatieve FHML-onderzoeksprojecten ontvangen een Veni.
    NWO Veni grant
  • Veni-beurzen voor Henrique Marcos en Sarah Tas

    Henrique Marcos (academisch docent bij het departement Grondslagen van het recht) en Sarah Tas (universitair docent bij het departement Privaatrecht) ontvangen een Veni-beurs van de Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO).
    Researchers
    portraits of henrique marcos and sarah tas