Geen zorgen over plannen minister, wel over huisvesting en baankansen

Internationale studenten zijn continu onderwerp van discussie nu minister Dijkgraaf op het punt staat zijn plannen over de voertaal in opleidingen (Nederlands of Engels) en de instroom van buitenlandse studenten bekend te maken. Wat vinden ze er eigenlijk zelf van? Rector Pamela Habibović ging dinsdagavond op uitnodiging van studentenorganisatie Political Economy Society Maastricht (PES) met ze in gesprek.

Lees ook

  • “Ik ben ‘ne sjeng* in ’t kwadraat”

    Zijn bijnaam was ‘wervelwind’ en die energie is ook in het interview voelbaar. “Ik ben nooit gediagnostiseerd, maar ik denk wel dat ik ADHD heb”, zegt de goedlachse Marcel Merk. “Ik ben een opportunist, een familieman, een carnavalist én gegrepen door de vraag: waarom is er iets en niet niets?”
    Portret Marcel Merk
  • Wanneer onderzoek de stad binnenkomt

    Films, gesprekken en gedeelde ruimte brachten academici, studenten en inwoners samen en maakten complex onderzoek zichtbaar, sociaal en toegankelijk buiten de universiteit.
    Lumiere X GTD profile pic