Leadership Forum Maastricht
Women in leadership
De Universiteit Maastricht (UM) en Medtronic organiseerde in het kader van het diversiteits- en inclusiviteitsprogramma van de UM voor de eerste keer het Leadership Forum Maastricht. Dit evenement stond in het teken van vrouwelijk leiderschap. Luister naar wat junior en senior leiders van Limburgse organisaties zeggen over inclusief leiderschap:
Lees ook
-
Draag bij aan een stem voor kinderen in conflictgebieden
Dr. Marieke Hopman en Guleid Jama starten een nieuw onderzoeksproject naar de rol van kinderen in vredesopbouw in conflictgebieden. Met dit project willen zij onderzoeken hoe kinderen in niet-erkende staten actief kunnen bijdragen aan duurzame vrede en hoe hun stem structureel kan worden verankerd i
-
De nieuwe jaarfondscampagne van het Universiteitsfonds Limburg is van start!
Elk jaar zet de UM-community tijdens de feestdagen gezamenlijk haar schouders onder een bijzondere traditie: het steunen van projecten die bijdragen aan een gezondere, eerlijkere en duurzamere samenleving. Help jij mee?
-
Van ‘mama’ tot ‘vaarwel’
Wat zeggen we aan het begin van ons leven – en aan het eind? In zijn boek Bye Bye I Love You onderzoekt taalwetenschapper Michael Erard van de Faculty of Law het verhaal achter onze eerste en laatste woorden.