Heb jij ideeën over de toekomst van Europa? Sluit je dan aan bij de G30

Maastricht is klaar voor de toekomst van Europa. Of in ieder geval maken de stad en de UM zich klaar voor het verwelkomen van een burgertop over die toekomst. Vandaar onze vraag aan jou: ben jij er klaar voor om mee te denken over de toekomst van Europa?  

Sluit je aan bij de G30 en word onderdeel van een diverse groep van 30 studenten die samen werken aan de productie van een creatief werkstuk.

Unieke ervaring

Je gaat kennismaken met politici, beleidsmakers en visionaire leiders die je een schat aan kennis en inzichten bezorgen en je zult deelnemen aan workshops op het gebied van storytelling, verbeelden van alternatieve toekomsten, en creatieve expressie.

De G30 is jouw ticket naar een unieke ervaring in de geschiedenis van Europese democratie.  

Meer informatie is te vinden op de website van Studio Europa Maastricht.
Wees er snel bij want de deadline voor aanmeldingen sluit al op 17 oktober.

 

 

Studio Europa G30 FB banner

Lees ook

  • Oratie Jan Willem van Prooijen

    Wat drijft mensen ertoe om radicale complottheorieën te omarmen, met soms verregaande gevolgen voor de samenleving? Tijdens zijn oratie op vrijdag 27 juni gaat prof. dr. Jan Willem van Prooijen (radicalisering, extremisme, en complotdenken) in op deze urgente vraag.

    foto
  • Update 25 juni

    Afgelopen nacht is een UM-gebouw aan de Bouillonstraat met verf en enkele leuzen beklad. Een trieste uiting van vandalisme. De UM heeft aangifte gedaan.

    Logo UM