Acties aan de Universiteit Maastricht - Update 13
Om veiligheidsredenen en om de continuïteit van onderwijs en onderzoek te waarborgen, heeft de Universiteit Maastricht een aantal maatregelen genomen.
Zo zullen alle universiteitsgebouwen, met uitzondering van de universiteitsbibliotheek en het UM Sportcentrum, donderdag op tijdstippen tussen 18.00 en 19.00 uur (afhankelijk van het betreffende gebouw) worden gesloten. Daarnaast vragen we staf en studenten in alle gebouwen vanaf donderdagochtend om bij binnenkomst hun UM-card te laten zien. Eventuele aanvullende details zullen door de betreffende eenheden zelf worden gecommuniceerd.
Meer updates
Lees ook
-
Verklaring over Academische Vrijheid - rectoren Nederlandse universiteiten
De academische vrijheid staat onder druk, elders in de wereld, maar ook in Nederland. Niet alleen van buitenaf, maar ook van binnenuit. In de gezamenlijke verklaring hieronder spreken de rectoren van de Nederlandse universiteiten zich daarover krachtig uit.
-
INKOM 2025: The start of something new
INKOM, de jaarlijkse introductieweek voor nieuwe studenten van de Universiteit Maastricht, Zuyd Hogeschool en VISTA College, vindt dit jaar plaats van maandag 18 augustus tot en met donderdag 21 augustus.
-
Riki Janssen ontvangt UM Medallion of Honour
Bij haar afscheid na 29 jaar als hoofdredacteur van het universiteitsblad Observant werd Riki Janssen verrast met de ere-medaille van de Universiteit Maastricht.