Jeroen Dijsselbloem; Uitdagingen en kansen van de EU

Minister Jeroen Dijsselbloem is op vrijdag 9 december a.s. onze gast. Hij gaat in een interactieve Q&A-sessie in op de uitdagingen en kansen van de EU in het algemeen en van de eurozone in het bijzonder. Daarnaast zal hij ingaan op de directe gevolgen van Brexit voor de economische en politieke processen in Nederland.
Minister Dijsselbloem is Minister van Financiën, president van de Eurogroep en voorzitter van de Raad van Bestuur van het Europees Stabiliteitsmechanisme.
De lezing wordt georganiseerd i.s.m. studievereniging SCOPE Economics en is vrij toegankelijk (first come-first serve).
Lees ook
-
Global Supply Chain Management and Change| Meeloopdag
Vraag je je af hoe het is om Global Supply Chain Management and Change (GSCMC) te studeren op onze campus in Venlo? Loop dan mee als student voor een dag.
1 okt31 mei -
Health Food Innovation Management | Student voor een dag
Vraag je je af hoe het is om Health Food Innovation Management (HFIM) te studeren op onze campus in Venlo? Loop dan mee als student voor een dag.
1 okt31 mei -
University College Venlo | Meeloopdag
Benieuwd hoe het is om University College Venlo te studeren? Kom dan naar de meeloopdag.
1 okt1 jun