Growing Up in Science evenement over mentoring @ UM

-

Op 10 juni 2021 organiseert de Maastricht Young Academy (MYA) een Growing Up in Science evenement over mentoring aan de UM als onderdeel van het MYA initiatief over ‘Academic Citizenship’. In de afgelopen maanden hebben we verhalen verzamelt over goede en niet zo goede mentoring en hebben we veel suggesties gekregen om mentoring aan de UM te verbeteren. Op 10 juni zullen MYA leden kort de resultaten van de questionnaire over mentoring presenteren, waarna MYA leden deel zullen nemen aan een panel. De pannel leden zullen in gesprek gaan over de vraag wat goede mentoring is en kan zijn en zullen advies delen om bestaande mentor verhoudingen beter te maken en om nieuwe mentor verhoudingen te beginnen. Er zal ruim de tijd zijn om ook het gesprek aan te gaan met alle aanwezigen. 

Schrijf je hier in voor het GUS evenement. 

Lees ook

  • Sustainability Days 2026

    Van 20 april tot 20 mei 2026 viert Universiteit Maastricht opnieuw een editie van de Sustainability Days – een maand die in het teken staat van ideeën, samenwerking en actie voor een duurzamere toekomst.
    20 apr
    20 mei
  • Biodiversity Challenge

    Find and identify as many species as possible on UM grounds within a short period of time.
    30 apr
    2 jul
  • Environmental Law lecture

    De Faculty of Law Environmental Lecture Series brengt experts, onderzoekers en professionals samen om actuele vraagstukken rondom milieu, duurzaamheid en recht te bespreken. Elke editie biedt een nieuw perspectief, met een andere spreker en een uniek thema centraal.
    Lezing
    18 mei