-
Ondermijnende criminaliteit door middel van unieke goederen van grote waarde
16-03-2023Ondermijnende criminaliteit door middel van unieke goederen van grote waarde
-
Professor UM bezorgd over idee dat je met elk gewicht gezond kunt zijn
07-03-2023Professor UM bezorgd over idee dat je met elk gewicht gezond kunt zijn
-
Grote variatie in appgebruik en verdiensten Uber-chauffeurs
01-03-2023Nieuw onderzoek ROA: grote variatie in appgebruik en verdiensten Uber chauffeurs
-
Gezond leren eten, je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen
23-02-2023Gezond leren eten, je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen
-
Microscopie in Maastricht naar een hoger niveau
23-02-2023Microscopie in Maastricht naar een hoger niveau dankzij nieuwe subsidie
-
Zelfs schaakexperts presteren slechter bij een lagere luchtkwaliteit
15-02-2023Zelfs schaakexperts presteren slechter bij een lagere luchtkwaliteit, zo wijst onderzoek uit.
-
Op weg naar 2030: duurzame ontwikkeling wordt steeds belangrijker voor Nederlandse organisaties
26-01-2023Het eerste landelijke SDG Barometer-onderzoek in Nederland naar de in 2015 vastgestelde Duurzame Ontwikkelingsdoelstellingen (SDG's) voor 2030 laat veel zien om optimistisch over te zijn. De SDG Barometer biedt belangrijke inzichten in de mate van acceptatie en implementatie van de SDG's door Nederlandse organisaties. Tegelijkertijd is het een oproep aan alle organisaties om de doelen te realiseren.
-
Hoe maak je het beroep van huisarts weer aantrekkelijk?
13-01-2023De huisartsenzorg moet anders moeten worden georganiseerd, want de druk is nu te hoog. Maar hoe doe je dat? In het promotie-onderzoek van UM-onderzoeker Rowan Smeets staat wellicht een van de oplossingen.
-
Actie met racistische leuzen maakt veel los
10-01-2023De actie met racistische leuzen op de Rotterdamse Erasmusbrug tijdens de jaarwisseling is opgeëist door leden van de Telegramgroep 'White Lives Matter', actief in Nederland en Duitsland. UM wetenschappers reageren via de media.
-
Zijn dagen in Nederland lijken geteld, maar in Europa is Rutte juist machtig
03-01-2023De positie van premier Rutte in Europa is best wel sterk", ziet EU-expert Mathieu Segers, hoogleraar Europese Geschiedenis aan de Universiteit Maastricht.
- 1 van 75
- ››