PGO anders: leren op basis van zintuigen
In dit artikel onderzoekt Emilie Sitzia, een Comenius Leadership Fellow aan de Faculteit der Cultuur- en Maatschappijwetenschappen van de Universiteit Maastricht, hoe we anders kunnen denken en doen over PGO, dat wil zeggen, hoe we onze acht zintuigen kunnen (her)integreren in Probleemgestuurd Onderwijs.
Let op: dit artikel is alleen in het Engels beschikbaar.
Lees ook
-
Nieuwe videoserie: Education research in collaboration
EDLAB heeft een nieuwe driedelige videoserie gelanceerd, Education research in collaboration, die laat zien hoe onderzoekers en docenten samen werken aan het versterken van onderwijs met innovaties die wetenschappelijk zijn onderbouwd.
-
Nederlandse Onderwijspremie voor UM-project Study Smart
Het interfacultaire onderwijsinnovatieproject Study Smart van Universiteit Maastricht (UM) is één van de drie winnaars van de Nederlandse Onderwijspremie 2025. Dat is dinsdag bekend gemaakt tijdens het Comenius festival in Den Haag.
-
UM ontvangt aanzienlijke financiering om onderwijs te verbeteren
We zijn verheugd te kunnen delen dat EDLAB – Maastricht University Centre for Teaching & Learning een Npuls-CTL-subsidie van bijna € 500,000 heeft toegekend gekregen voor de periode van 1 september 2024 tot 1 september 2027.