UM-voorzitter Rianne Letschert voorgedragen als informateur

Rianne Letschert, voorzitter van het College van Bestuur van de UM, is door D66 voorgedragen als informateur. Als de Tweede Kamer woensdag instemt met de voordracht, dan zal Rianne Letschert de komende weken als informateur bijdragen  aan de vervolgstap om te komen tot een nieuw kabinet in Nederland.

De werkzaamheden voor de nieuwe informateur zullen naar verwachting uiterlijk tot eind januari duren. Tot die tijd zal Rianne Letschert haar werkzaamheden voor de UM tot een minimum beperken. Na haar weken als informateur, pakt zij haar taken als CvB-voorzitter van de UM weer volledig op. 

De Raad van Toezicht van de UM heeft ingestemd met de tijdelijke betrekking van Rianne Letschert.

Lees ook

  • Vijf FHML-onderzoekers ontvangen Veni-beurs

    Van het stimuleren van myelineherstel in hersencellen tot onderzoeken hoe stofjes uit tumoren spieren afbreken: vijf innovatieve FHML-onderzoeksprojecten ontvangen een Veni.
    NWO Veni grant
  • Veni-beurzen voor Henrique Marcos en Sarah Tas

    Henrique Marcos (academisch docent bij het departement Grondslagen van het recht) en Sarah Tas (universitair docent bij het departement Privaatrecht) ontvangen een Veni-beurs van de Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO).
    Researchers
    portraits of henrique marcos and sarah tas