Het gaat goed met de campussen in Limburg
Reactie op rapport ‘Inventarisatie en meerwaarde van campussen in Nederland’
In opdracht van het Ministerie van Economische Zaken en Klimaat en het Netwerk Kennissteden Nederland heeft Buck Consultants International het rapport ‘Inventarisatie en meerwaarde van campussen in Nederland’ opgesteld. In het vandaag verschenen rapport is ook naar de vier campussen van Brightlands gekeken. De algemene conclusie dat het goed gaat met de campussen in Nederland geldt ook voor de vier Brightlands campussen in Limburg.
Meer informatie op de Brightlands website
Lees ook
-
Milou: “Studeren is nu nog vaak een privilege”
Ook buiten de collegezaal is rechtenstudent Milou Scholten met rechtvaardigheid bezig. Als voorzitter van Students for Equality strijdt ze voor toegankelijk onderwijs en gelijke kansen voor alle studenten.
-
Tanne van de Kreeke – van advocaat tot epidemioloog
Volgens Tanne, voormalig advocaat en nu deeltijdstudent Epidemiologie, zou de kwaliteit van onderzoek in het algemeen verbeteren als meer mensen een beter begrip hadden van epidemiologie en de manier waarop dit vakgebied samenhangt met onderzoeksmethodologie.
-
UM-voorzitter Rianne Letschert voorgedragen als informateur
Rianne Letschert, voorzitter van het College van Bestuur van de UM, is door D66 voorgedragen als informateur.