CERiM Academic Opening Event op 9 November

‘Preparing Europe for the Future – An Academic Agenda’

Het Centre for European Research in Maastricht – Jean Monnet Centre of Excellence (CERiM) is een nieuw onderzoeksplatform waarin meer dan honderd onderzoekers van de Faculteit der Cultuur- en Maatschappijwetenschappen en de Faculteit der Rechtsgeleerdheid samenwerken. 

Tijdens het Academic Opening Event op 9 november komen wetenschappers bij elkaar om de start van CERiM officieel te markeren en nieuwe ideeën te ontwikkelen binnen de onderzoekthema’s van CERiM (Europees recht, Europees bestuur en Europese geschiedenis). De openingslezing en afsluitende lezing worden gegeven door resp. Joseph Weiler and Beate Kohler-Koch. Daarnaast bestaat het programma uit vier panels van gerenommeerde academici en mensen uit de beroepspraktijk.

Toegang is gratis, maar registratie is verplicht. Dat kan via deze link

Waar: Faculteit der Rechtsgeleerdheid (Bouillonstraat 1-3) en Bonbonnière (Achter de Comedie 1).
Wanneer:  9 november, 08.30 – 18.30 (gevolgd door receptie).
Contactpersoon: Vigjilenca Abazi v.abazi@maastrichtuniversity.nl 

Lees ook

  • INKOM 2025: The start of something new

    INKOM, de jaarlijkse introductieweek voor nieuwe studenten van de Universiteit Maastricht, Zuyd Hogeschool en VISTA College, vindt dit jaar plaats van maandag 18 augustus tot en met donderdag 21 augustus.

    INKOM
  • Riki Janssen ontvangt UM Medallion of Honour

    Bij haar afscheid na 29 jaar als hoofdredacteur van het universiteitsblad Observant werd Riki Janssen verrast met de ere-medaille van de Universiteit Maastricht. 

    Riki Janssen receives the UM medaillon of honour