Twee Master's Thesis Awards voor FASoS studenten
Twee FASoS master studenten hebben tijdens de academische zitting van de Dies Natalis 2020 een Student Award ontvangen.
Sem Duijndam kreeg een prijs voor zijn scriptie ‘Public perceptions of climate change in the European Union: quantitative inquiry on spatial and temporal determinants’. Sem is alumnus van de research master European Studies, zijn supervisor was Dr. Luana Russo.
Nicolle Becke Franco kreeg een prijs voor haar onderzoek naar de impact van mobiliteit en immobiliteit op jonge migranten in Duitsland tijdens hun onderwijs. Nicolle heeft de masteropleiding Globalisation and Development Studies afgerond.
Lees ook
-
Boekpresentatie en hoogleraarschap Anna Harris: The Matter of Hospitals
Ziekenhuizen worden vaak gezien door de lens van urgentie, zorg en crisis – maar wat weten we over de materialen die aan de grondslag liggen van het functioneren van een ziekenhuis?
-
Desinformatie en democratie: hoe gaan we om met waarheid in een digitaal tijdperk?
Desinformatie is geen nieuw fenomeen. De aanname dat democratie soepel functioneert zolang de samenleving met correcte feiten wordt gevoed, is onjuist. Democratie werkt juist wanneer er concurrerende wereldbeelden in de maatschappij leven.
-
Sprechen Sie Deutsch?
Zijn middelbare scholieren voldoende voorbereid op een Euregionale arbeidsmarkt? Wat gebeurt er wanneer medewerkers met anderstaligen in contact komen op de werkvloer? En waarom ervaren sommigen dit contact als problematisch, maar anderen niet?