Bookpath: van Maastricht naar Afrika
UM studenten geven kennis een twee kans
Frederik, Tom, Ferdinand, Johanna, Franziskus en Ana, zijn de zes gezichten achter Bookpath. De groep UM-studenten begon het initiatief om de manier waarop we omgaan met gebruikte boeken en andere waardevolle leermiddelen te veranderen. Bookpath kiest voor een duurzame aanpak, waarbij de kennis in tweedehands boeken niet wordt weggegooid, maar juist (opnieuw) gedeeld. Het project zamelt gebruikte boeken in, en geeft ze een tweede kans, door ze te doneren aan Afrikaanse scholen en universiteiten.
Meer weten? Bekijk de onderstaande video.
Lees ook
-
De nieuwe jaarfondscampagne van het Universiteitsfonds Limburg is van start!
Elk jaar zet de UM-community tijdens de feestdagen gezamenlijk haar schouders onder een bijzondere traditie: het steunen van projecten die bijdragen aan een gezondere, eerlijkere en duurzamere samenleving. Help jij mee?
-
Maastricht Consulates Prize on EU Law 2025 uitgereikt
Op 2 december is aan de Faculteit der Rechtsgeleerdheid van de Universiteit Maastricht de Maastricht Consulates Prize on EU Law 2025 uitgereikt aan Merle Sandhop.
-
Clone of Nice to meet you (again) bij UnliMited-Students!
Save the date! Doe mee op dinsdag 24 september van 18:00 tot 20:00 met een gezellige pizza-avond en maak kennis met UnliMited-Students.