Lumière x MYA: Eternal You + Paneldiscussie
Op maandag 6 mei om 19.30 uur organiseren we een extra editie van Lumière x MYA! We vertonen “Eternal You”, een documentaire uit 2024 die de relatie tussen AI, onsterfelijkheid en rouw onderzoekt. Na de film is er een paneldiscussie.
Na afloop van Eternal You - een documentaire over de wereld van startups die proberen de doden weer tot ‘leven’ te brengen, door avatars van overledenen te maken met AI - vindt er een paneldiscussie plaats, geleid door Dr. Katleen Gabriels, moraal- en techniekfilosofe (taal: Engels).
Over Eternal You
Als je de kans zou krijgen om met een overleden dierbare te praten, zou je die dan grijpen? Eternal You duikt in de wereld van startups die proberen de doden weer tot ‘leven’ te brengen, door avatars van overledenen te maken met AI.
De indringende en razend actuele documentaire ETERNAL YOU verkent het eeuwenoude, diepgewortelde menselijke verlangen naar onsterfelijkheid en stelt belangrijke vragen over het commercieel verwezenlijken van deze droom. Welk effect heeft het tot leven wekken van geliefden via artificial intelligence (AI)? Kunnen we echt en nep nog onderscheiden – en is dat erg? Is dit een technologisch wonder, of dienen we bezorgd te zijn over de menselijke tol die deze technologie kan eisen.

Goed om te weten
Hans Block & Moritz Riesewieck, Duitsland, 2024
87 min.
Engels & Koreaans spoken, Engelse ondertitels
Lees ook
-
Global Supply Chain Management and Change| Meeloopdag
Vraag je je af hoe het is om Global Supply Chain Management and Change (GSCMC) te studeren op onze campus in Venlo? Loop dan mee als student voor een dag.
1 okt31 mei -
Health Food Innovation Management | Student voor een dag
Vraag je je af hoe het is om Health Food Innovation Management (HFIM) te studeren op onze campus in Venlo? Loop dan mee als student voor een dag.
1 okt31 mei -
University College Venlo | Meeloopdag
Benieuwd hoe het is om University College Venlo te studeren? Kom dan naar de meeloopdag.
1 okt1 jun